اتاق اداری خانگی

اسفند ۹, ۱۳۹۸
0 نظر

توجه به تمامی گوشه‌های اتاق

هنگامی در دفتر شرکت مشغول به کار هستید، اغلب اوقات میز کار شما در مقابل پارتیشن جدا کننده قرار دارد؛ طراحی همیشگی برای محیط‌های اداری و با جایگذاری‌های ساده. اما هنگامی که قرار است اتاقی اداری در خانه طراحی شود تمامی ترکیب بندی‌ها و جایگذاری‌ها در اختیار خودتان است.

با جابجا کردن میز کار در گوشه‌های مختلف اتاق راحت ترین مکان را برای آن انتخاب کنید. تمامی گوشه‌های اتاق را برای چیدمان وسایل اداری خود در نظر داشته باشید.

 

داشتن یک اتاق اداری خانگی مناسب باعث تعادل میان سختی کار و آسودگی خاطر در جمع خانوادگی و محیط اطراف شما می‌شود.

قفسه دیواری

هنگامی که اتاق اداری شما در گوشه کوچکی از خانه قرار دارد، استفاده از قفسه دیواری ضمن اینکه فضای اتاق شما را بازتر می‌کند، امکان دسترسی به وسایل اداری‌ را راحت‌تر می‌کند.

به یاد داشته باشید برروی قفسه‌های دیواری از وسایل تزئینی مثل کتاب و وسایل هنری استفاده کنید تا محیط کارتان فضای گرم و دلچسبی به خود بگیرد. با کمک از نور مخفی، قفسه دیواری اتاق را روشن نگه دارید تا به راحتی به وسایلی که در داخل آن‌ دارید دسترسی پیدا کنید.

خرید دسک‌پد

جدای زیبایی و راحتی استفاده از دسک‌پد برای کامپیوتر، فضای دسک‌پد در نقش یک محدود کننده باعث می‌شود خارج از محیط آن از ایجاد بهم‌ریختگی خودداری کنید. دسک‌پد بزرگ به شما اجازه می‌دهد از  تمامی دستتان به راحتی استفاده کنید.

لپ تاپ

بعضی از متخصصین برای کار اداری خود میز کار بزرگی احتیاج  دارند. اگر شما جزء این افراد نیستید از خرید مانیتور بزرگ خودداری کنید و کارهای اداری خود را با لپ تاپ یا تبلت انجام دهید. با کمک از این ترفند فضای زیادی از اتاق اداری شما باز می‌شود. وقتی کارتان با لپ تاپ تمام می‌شود در آن را مثل یک کتاب می‌بندید و دیگر نیاز نیست با یک مانیتور بزرگ که شما را به یاد اتمام فوری کار اداری می‌اندازد رو به رو شوید.

پیام بگذارید