مقاله دکوراسیون داخلی1

اسفند ۹, ۱۳۹۸
0 نظر

لورم ایپسوم متن ساختگی

اشتباه در چیدمان غلط در دکوراسیون داخلی خانه باعث آشفتگی بصری می‌شود، اگر می‌خواهید اشتباهات دکوراسیون داخلی را بدانید با ما همراه باشید. دکوراسیون و چیدمان منزل یکی از موضوعات مهمی است که شما را علاقمند به فضای خانه به خصوص در این روزهای درگیری با ویروس کرونا می‌کند. در بحث چیدمان منزل اغلب به آنچه باید انجام شود می‌اندیشیم؛ اما کنار گذاشتن کارهایی که نباید انجام دهیم نیز در این میان اهمیت دارند. برای مثال گاهی اوقات ما کاملا می‌دانیم که چه نکاتی را باید در ارتباط با دیزاین منزلمان رعایت کنیم، اما نمی‌دانیم که اشتباهات در دکوراسیون داخلی خانه ما کدام است؟

گاهی اوقات اشتباه در دکوراسیون داخلی انرژی‌های منفی را وارد منزل شما می‌کند و شما حس آرامش را به دنبال ایجاد آشفتگی در آن از دست می‌دهید. ما در این مقاله از کیلید به سراغ اشتباهات در چیدمان خانه رفته‌ایم که گاهی به دنبال یک خرید دکور نامناسب و یا چیدمان اشتباه به وجود می‌آیند؛ پس با ما همراه شوید.

استفاده از مبلمان غیر متناسب با فضا از اشتباهات در دکوراسیون داخلی
همه ما با این صحنه روبرو شده‌ایم که با ورود به یک فضای کوچک، مبلمان و لوازم چوبی بسیار بزرگ و حجیم را ببینیم. زمانی که می‌خواهیم اقدام به خرید لوازم خانگی کنیم، رعایت تناسب در اندازه وسایل نکته بسیار مهمی است که باید مد نظر داشته باشید. زمانی که فضای پذیرایی شما کوچک است، باید از مبلمان سایز کوچک استفاده کنید یا نوعی از آن را انتخاب کنید که قابل جمع شدن باشد.

گاهی اوقات این موضوع به صورت برعکس نیز دیده می‌شود. برای مثال در یک پذیرایی متعلق به خانه بزرگ، مبلمانی بسیار ظریف وجود دارد که این موضوع هارمونی خانه شما را بر هم می‌ریزد. بنابراین در هنگام خرید این دست لوازم منزل بهتر است یک تصویر ذهنی درست از فضایی که در اختیار شما است، داشته باشید.

انتخاب فرش کوچک از اشتباهات در دکوراسیون داخلی خانه
یکی دیگر از اشتباهات در چیدمان خانه آن است

پیام بگذارید