ماموریت ما، یافتن خانه است

تفکر اولیه داشتن این شرکت از دو دهه پیش توسط جناب آقای کاکاوند پی‌ریزی شد که با تلاش‌های بی‌وقفه‌شان در سال 1400 شرکت سازه گستران نوآور خانه دیگر پارسیان به ثبت رسید. در همین میان جناب آقای نارچی برای مدیریت بهتر مجموعه به ایشان پیوستند و هم‌‌اکنون مدیریت مجموعه بر عهده آن‌هاست. در این مجموعه به یاری سابقه درخشان و کمک مشاوران زبده در کنار امور ملکی خدماتی از جمله جذب سرمایه‌گذار، امور ساخت و ساز و… نیز به مراجعه‌کنندگان ارائه می‌شود. اهداف “خانه دیگر” برخلاف سایر مجموعه‌های فعال در این حوزه تنها واسطه‌گری نیست؛ بلکه ما دنباله‌روی صداقت، شفافیت در کار و همراهی با مردم هستیم.

هدف ما از راه‌اندازی این مجموعه خدمت‌رسانی به افرادی است که به خدمات ملکی نیاز دارند یا می‌خواهند وارد حوزه‌ی مشاوره املاک شوند. در این مرکز سعی ما بر این خواهد بود که به شما در پیدا کردن ملک مناسب سکونت، ملک مناسب سرما‌یه‌گذاری، گرفتن مشاوره و انجام امور اداری کمک کنیم. همچنین نکات آموزشی مهم را در اختیار علاقه‌مندان به زمینه مشاوره بگذاریم.

0
مشتری تاکنون
0 میلیارد
خانه فروش رفته
0 میلیون
پس انداز

چرا ما را انتخاب کنید

ما در این مجموعه معتقدیم که شغلمان با ضروری‌ترین نیاز مردم جامعه گره خورده است؛ پس هر اتفاقی که در این راستا شکل می‌گیرد حتم به یقین خیر است و پر برکت.

گواهینامه ها

ما در سراسر جهان، فقط با بهترین ها کار می کنیم

شبکه های اجتماعی

در انتها از شما می‌خواهیم که ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید تا داستان خانه دیگر را بیشتر بدانید.

خانه دیگر روی نقشه